(18. 03. 2019)
7:25 Гимн КР
7:30 “Жумабаян” (кайталоо)
08:00 “Таң маанай” ( түз обо)
09:30 “Жумабаян” (кайталоо)
10:00 “Таң маанай”
11:30 Мультсериал
12:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
12:10 “Музыка”
13:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
13:10 “ Мстители: Война бесконечности ” Художественный фильм
14:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
14:10 “ Мстители: Война бесконечности ” Художественный фильм (продолжение)
15:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
15:10 “ Мстители: Война бесконечности ” Художественный фильм (продолжение)
16:00 Жаңылыктар
16:10 Мультфильм
17:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
17:10 “Музыка”
18:00 Жаңылыктар
18:10 Документальный фильм
19:15 “Учур чак” (прямой эфир)
20:00 “Күнжүрүш” (итоговый выпуск)
20:30 “Спорт мейкиндиги”
21:00 “ Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
21:30 “ Учур чак ”
22:10 “ До + Фа = Любовь ” Көркөм тасма
00:00 “Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
00:30 “ Перевозчик ” Художественный фильм
02:10 Гимн КР

(19. 03. 2019)
07:25 Гимн КР
07:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
08:00 “ Таң маанай” (түз обо)
09:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
10:00 “Таң маанай”
11:30 Документальный фильм
12:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
12:10 “ Музыка ”
13:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
13:10 “Дабагер”(кайталоо)
13:30 Мультфильм
14:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
14:10 Мультфильм (продолжение)
15:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
15:10 “ Багровая мята ” Художественный фильм
16:00 Жаңылыктар
16:10 “ Багровая мята ” Художественный фильм (продолжение)
17:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
17:10 “Музыка”
18:00 Жаңылыктар
18:10 ВВС
19:15 “Ой пикир” (түз обо)
20:00 “ Күнжүрүш” (итоговый выпуск)
20:30 “Эл билсин” (кайталоо)
21:00 “Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
21:30 “NewTV Show” (түз обо)
22:30 “Ой пикир”
23:10 “ Гонщик таксист ” Көркөм тасма
00:00 “Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
00:30 “ Гонщик таксист ” Көркөм тасма (уландысы)
00:50 Гимн КР

(20. 03. 2019)
07:25 Гимн КР
07:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
08:00 “ Таң маанай” (түз обо)
09:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
10:00 “Таң маанай”
11:30 ВВС
12:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
12:10 “ Музыка ”
13:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
13:10 Мультфильм
14:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
14:10 Мультфильм (продолжение)
15:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
15:10 “ Неудержимые ” Художественный фильм
16:00 Жаңылыктар
16:10 “ Неудержимые ” Художественный фильм (продолжение)
17:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
17:10 “Музыка”
18:00 Жаңылыктар
18:10 Документальный фильм
19:15 “Учур чак” (түз обо)
20:00 “Күнжүрүш” (итоговый выпуск)
20:30 “NewTV патруль”
21:00 “ Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
21:30 “Учур чак”
22:10 Маек
22:25 “ Жинмэн ” Көркөм тасма
00:00 “ Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
00 :30 ” Веном ” Художественный фильм
02:05 Гимн КР

(21. 03. 2019)
07:25 Гимн КР
07:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
08:00 “Таң маанай” (түз обо)
09:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
10:00 “Таң маанай”
11:30 Документальный фильм
12:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
12:10 “ Музыка ”
13:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
13:10 Мультфильм
14:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
14:10 Мультфильм (продолжение)
15:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
15:10 “ Монстр-траки ” Художественный фильм
16:00 Жаңылыктар
16:10 “ Монстр-траки ” Художественный фильм (продолжение)
17:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
17:10 “Музыка”
18:00 Жаңылыктар
18:10 ВВС
19:15 “Учур чак” (повтор)
20:00 “Күнжүрүш” (итоговый выпуск)
20:30 “Спорт мейкиндиги”
21:00 “Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
21:30 “NewTV Show” (түз обо)
22:30 “ Курманжан датка ” Көркөм тасма
00:00 “ Күнжүрүш ” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
00:30 “ Курманжан датка ” Көркөм тасма (уландысы)
02:00 Гимн КР

(22. 03. 2019)
07:25 Гимн КР
07:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
08:00 “Таң маанай” (түз обо)
09:30 “Күнжүрүш” (кайталоо)
10:00 “Таң маанай”
11:30 ВВС
12:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
12:10 “ Музыка ”
13:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
13:10 Мультфильм
14:00 “Күнжүрүш” (кыргыз тилинде)
14:10 Мультфильм (продолжение)
15:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
15:10 “Мишель Вальян: Жажда скорости ” Художественный фильм
16:00 Жаңылыктар
16:10 “ Мишель Вальян: Жажда скорости ” Художественный фильм (продолжение)
17:00 “Күнжүрүш” (на русском языке)
17:10 “Музыка”
18:00 Жаңылыктар
18:10 Документальный фильм
19:15 “Учур чак” (кайталоо)
20:00 “Күнжүрүш” (итоговый выпуск)
20:30 “Эл билсин” (автордук көрсөтүү)
21:00 “Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
21:30 “Ислам бүгүн” (түз обо)
22:10 Кыскаметраждуу тасма
22:20 “ Курут ” Көркөм тасма
00:00 “Күнжүрүш” (жыйынтыктоочу чыгарылыш)
00:30 “ Шанхайский перевозчик ” Художественный фильм
02:00 Гимн КР

(23.03. 2019)
07:25 Гимн КР
07:30 “Музыка”
08:00 Мультфильм
09:30 “Таң маанай” (кайталоо)
11:00 “Күжүрүш” (кайталоо)
11:30 “ Аманат ” Көркөм тасма
13:00 “Ой пикир” (кайталоо)
13:40 “ Биртууганчик ” Көркөм тасма
15:55 “Музыка”
16:30 Мультсериал
17:10 Документальный фильм
18:00 “ Слезы солнца ” Художественный фильм
20:05 “Кыргыздар жана кыргыз таануу”
20:30 “NewTV Show” (түз обо)
21:30 “Жумабаян” (итоги недели)
22:00 “ Гладиатор ” Художественный фильм
01:00 Гимн КР

(24. 03. 2019)
07:25 Гимн КР
07:30 “Музыка”
08:00 “Мультфильм”
09:30 “Таң маанай”(кайталоо)
11:00 “Жумабаян” (кайталоо)
11:30 “ Миссия невыполнима Племя изгоев ” Художественный фильм
13:30 “ Понт ” Көркөм тасма
15:00 ВВС
16:05 “Кыргыздар жана кыргыз таануу”(кайталоо)
16:30 Мультфильм
17:50 “Музыка”
18:40 “Дабагер” (автордук көрсөтүү)
19:00 “NewTV Show” (кайталоо)
20:00 Документальный фильм
20:50 “Дүйнө кабар”
21:00 “NewTV патруль” (кайталоо)
21:30 “Жумабаян” (апта жыйынтыгы)
22:10 “Жизнь Пи ” Художественный фильм
00:15 “ Гороскоп на удачу” Художественный фильм
01:50 Гимн КР

Эгерде сайттан катачылык тапсаңыз, текстти тандап, Ctrl+Enter баскычтарын басып, бизге жөнөтүнүз

Катачылык жөнүндө маалымат

Текст